A punya – Egy falat kenyér

online, interaktív bibliai képregény

itt érhető el

Húsvétra elkészült egy interneten elérhető, játékokkal összekapcsol bibliai képregény, a címe: A punya – Egy falat kenyér. A beszélgetésből kiderül, hogy valami egészen sajátos, az olvasót az evangéliumi időkbe repítő, személyesen megszólító és bevonó varázslat született.

Az alkotó-fejlesztő csapat két tagja, Dobovicsné Buzás Andrea tréner, coach, a játékos képregény digitális tartalmainak fejlesztője, valamint Versegi Beáta nővér, a mese írója megpróbálta nekünk elmondani, amit igazából csak átélni és megtapasztalni lehet.

Tovább olvasom>>

Pünkösdkor folytatódik A punya – Egy falat kenyér története

Pünkösdre új fejezettel bővült A punya – Egy falat kenyér digitális képregény. A történet harmadik epizódja új értékekre, új csodákra nyit meg bennünket. A fejezethez kapcsolódó játék pedig bár az online világban kezdődik, az offline világba vezet. 

Tovább olvasom>>

itt érhető el