Hirdetések – július 12 – 18.

A héten a keddi szentmise elmarad.

Ifjúsági gyalogos zarándoklat
Levelek – Máriapócs 2020. 07. 24-26.

„MeNöK – Merjünk növekedni Krisztussal!” – ezzel az üzenettel tett tanúságot egyházmegyénk ifjúsága 2019 nyarán. Ekkor került megrendezésre az első egyházmegyei MeNöK tábor, amely a találkozás, a jelenlét, a közösség felejthetetlen ajándékait hordozta magában. Az örömteli hit közös megélésének élményeit idén sem nélkülözzük. 2020. július 24-26. között egy olyan ifjúsági programot szervezünk, amelyre egyházmegyénk 13-30 év közötti fiataljait várjuk.

A program során a szállás és az étkezés biztosított. A részvétel díja: 10.000 Ft, melyből 5.000 Ft támogatást nyújt a Püspöki Hivatal, illetve a fiatalok 5.000 Ft önrészét a helyszínen, érkezéskor szükséges befizetni. A program minden esetben regisztrációhoz kötött, amelyhez a kitöltendő online felület egyházmegyénk honlapján és Facebook oldalán elérhető. A regisztráció határideje: 2020. július 19.

Bátorítjuk és várjuk tehát a 13-30 év közötti fiatalokat a péntektől vasárnapig tartó programra, illetve egyházmegyénk minden tagját a Levelek és Máriapócs közötti, szombati gyalogos zarándoklatra!
A gyalogos zarándokokhoz Palánki Ferenc megyéspüspök atya is csatlakozik.

További részletekért kattintson ide